Se bara pomosnik za rabota na masina
1 €
15.10.2019 13:14

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara pomosnik za rabota na masina za fiskalni rolni.
Prethodno iskustvo ne e potrebno.
Rabotno vreme
od Ponedelnik do Petok
od 08.00 do 16.00 casot

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078341750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам