1 / 1
Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"
30.000 €
28.12.2020 16:06

Кичево

Квадратура:

36 m²

Греење:

Нема

Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"30,000€
Опис
Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и поткровје 17м2 со можност за надградба. Телефон
076 556 090 и 071 959 148.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071959148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам