1 / 1
Vo Kicevo se prodava markica
13.000.000 €
28.12.2020 16:06

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

111 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava markica za gradba prizemje+2kata+potkrovje vo centar na Kicevo. Gabarit 110m2, dvorno mesto 111m2 so cisti imotni listovi. Cena 130.000,00 evra. tel. 076 556 090 i 071 959 148

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071959148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам