Бјути Салон 4У има потреба од фризер
По Договор
21.08.2019 14:29

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Бјути Салон 4У има потреба од фризер

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
38972636117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам