1 / 4
Лесни обувки за ладно времja
500 МКД
Цената не е фиксна
15.11.2020 22:09

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

<40

Боја:

Лила

Се продаваме нови гумови женски co пластика многу лесни обувки, внатре со волна од Украина, за надвор, за ладно, врнежливо время. Броj 38. Останалось уште 1 пара. 079215611, 078988255

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам