Logo

KUPUVAM SAMSUNG GALAXY A40 A50 A70

Број на оглас: 3348816 | Објавен на: 27.05.2020, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A50

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 9.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Isplata na lice mesto cena po dog galaxy a50 a70 a40 a20

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач