1 / 3
Prodavam cisto priroden sumski med
500 МКД
31.03.2020 13:07

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava 100% priroden sumski (planinski) med bez nikakvi dodatoci na konzervanski aditivi serbeti i dr. Vakov med ima samo na 2 mesta vo evropa, s.Cer i Holandija. Direkno vaden od ramka vo tegla bez nikakvi dodatoci!!! 500den. Tegla. Dzvonete na 070322236.Barajte vo sekoe vreme

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070875327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам