Logo

Бандажи 17ки за БМВ, bmw

Број на оглас: 3349136 | Објавен на: 16.09.2019, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продават 17ки бандажи со гуми 225/45/17 максимално сочувани, не се криви.
Bandasi felgi felni bmw
За повеке инфо јавете се на овој број: 071611666

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Eurohome

Потврден огласувач