Продавам куќа на Битпазар
1 €
22.08.2019 07:13

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

290 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Albert Stanic

Се продава куќа во дуќанџик Битпазар на ул. Алберт Станиќ цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070222394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам