ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА - Bane Air
По Договор
22.08.2019 14:42

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BANE AIR
ФИРМА ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА со 27 годишна традиција има потреба од работници на неопределено раб.време за следните работни места
1. Мајстор со работно искуство во климатизација на секакви фреонски системи
Стартна плата 30.000 со можност за брзо покачување, ( во зависнос од самиот себе )
2. Помошник со најмалку 2 год работно искуство во занаетчиство што ракувал со електричен алат.
Стартна плата 22.000 со можност за брзо покачување, ( во зависнос од самиот себе )

МОЖНОСТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО УСОВРШУВАЊЕ,ОБУКА И НАПРЕДОК НА РАБ.МЕСТО
ПРЕДНОСТ:
Предност за вработување ќе имаат кандидати што
- Познаваат електрика
- Браварија
- Работа со гипс картон

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
- Комуникативност
- Трудољубивост и доверливост
- Мотивација за работа во тим
- Позитивен однос во комуникација,
- Примена на стандардите за работа,
- Грижа за имиџот на фирмата.

ЗАКАЖЕТЕ ИНТЕРВЈУ
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 075/206 196
termoking92@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
2736105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам