1 / 1
Возач на камион
По Договор
22.08.2019 14:51

Куманово / Куманово

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам возач за камион во странство односно по Европа, возачка категорија Е, се вози во двојки. Познавање на јазици не е задолжително.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
070922570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам