1 / 2
Kotli za parno kreenje na drva
1 €
10.09.2019 13:00

Струга / Струга

Kotel za parno greenje na drva Megal 30kw star 10god , zaedno so ekspanzicionen lonec, pumpa, manometar i termometar, celosno ispraven za upotreba. CENA PO DOGOVOR
Kotel za parno greenje na drva Gorenje, 23kw , celosno ispraven za upotreba. CENA PO DOGOVOR
Rade 071255668

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

RADE
Потврден огласувач
071255668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам