Logo

Mercedes A klasa

Број на оглас: 3349734 | Објавен на: 12.09.2019, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes a klasa neuvezuvan so atest plin
Cena po dogovor
Tel 070 380 093 Risto

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Мimi

Потврден огласувач