1 / 10
BMW C 650 GT
9.200 €
22.08.2019 22:24

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Скутер

Година:

2015

Модел:

C 650 GT

Километри:

5000

BMW C650 GT
POMINATI SAMO 5.280 KM
ABS
ASR
SENZORI NA GUMI
GREJACI NA PREDNO I ZADNO SEDISTE
GREJACI NA RACKI
KAKO NOV
INFO SAMO NA MOB 070 304 271
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Zace Transport
Потврден огласувач
0038970304271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам