1 / 3
atv
900 €
22.08.2019 22:31

Охрид / Охрид

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2016

Модел:

250 cc

super e motorot skoro nov hitno

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070317960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам