1 / 3
Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)
800 МКД
Цената не е фиксна
Денес 15:12

Аеродром / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica poveke inf na tell 071 352 656

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078208704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам