Logo

Arctic Air

Број на оглас: 3351491 | Објавен на: 30.03.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Arctic Air kuler,kupen za poklon,a veke imam eden...

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач