1 / 12
Se prodava kuka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 21:33

Кичево

Број на соби:

4,5

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2003

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Marsal Tito 61

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Владимир Полежиноски“ во Кичево. Првиот спрат од куќата е наменет и е одличен за бизнис, а вториот е стамбен простор. Поседувам целокупна документација.
Информации на тел.
070-253-923
070-254-249

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070253923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам