Logo

15-ki bandazi za Renault reno (komplet so gumi)

Број на оглас: 3351876 | Објавен на: 14.09.2019, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Inf... 078 208 704

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач