Logo

PEZO 1.6 HDI REG DO 6 2020 FULL OPREMA

Број на оглас: 3351927 | Објавен на: 14.09.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DONESENO OD GERMANIJA SO FULL OPREMA SE NA NEGO RABOT MN ZACUVANO REGISTRIRANO DO O6 2020 GOD 1.6 HDI 90 KONJA NAIZDRZLIVIOT MOTOR BEZ FLEKSIBILEN ZAMAEC STATICEN NE SE RASIPUVA I SO NAJMALA POTROSNJA ZA DIZEL 4.0 OTVORENO 5 .5 GRADSKA CENA REKLAMNA!!!

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Velkov

Потврден огласувач