Logo

Lada

Број на оглас: 3351977 | Објавен на: 13.10.2019, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2012

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Deferncijal 11/43

  Кичево

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач