1 / 3
Kabli za ABS
1 МКД
27.06.2020 17:31

Битола / Битола

Se prodavaat dva kabli za ABS za kamion. Kablite se originalni germanski i se vo super sostojba. Za povekje informacii na telefon.


Kabel, kabli, ABS, kamion, vlekac, prikolka, poluprikolka, rezervni delovi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075275739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам