1 / 12
SOBA VO STROGI CENTAR NA OHRID
450 МКД
Денес 15:34

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Греење:

Централо

Slobodna od 16 avgust. Se izdava 4- ri, krevetna soba,vo stariot del na gradot,150 m.nad samata,carsija, kaj gradskiot saat.So zasebno kupatilo,Kabloska TV,WI-FI.
Vo mirna sredina So prekrasen pogled na gradot i ubavi mesta za odmor.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Mise
Потврден огласувач
071906706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам