1 / 7
vw t4
4.200 €
Цената не е фиксна
24.08.2019 19:21

Кичево

Состојба на предмет
Нов

vw t4 1.9 servisiran rebrasti cel set lamela potisna novi gumi bez nikakov vlog za servis .Samo ne registriran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

valdet
Потврден огласувач
071471932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам