1 / 3
Se prodava 1000eur
1.000 €
Цената не е фиксна
24.08.2019 20:44

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

Hamachi

Hamachi aron fly replika na honda 2015god.izduv akrapovich 50cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076596020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам