1 / 2
Бебешка опрема од 5 елементи
1.500 МКД
Цената не е фиксна
08.09.2019 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Содржи релаксатор, корпа, кенгур, подлога за пресоблекување и торба за бебе.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
076685071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам