1 / 3
Се продаваат книги од познати автори
200 МКД
Цената е фиксна
25.08.2019 01:08

Делчево / Делчево

Се продаваат половни книги сосема сочувани, со тврда корица (димензии 14х20), на македонски јазик:
1. Степскиот Волк од Херман Хесе,
2. Непријатели (Љубовна приказна) од Исак Б. Сингер и
3. Панталеон и Посетителките од Марио В. Љоса.

Цената е 200 ден по книга.
Инфо на тел. 077604343 и 076370322

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
076370322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам