1 / 3
Се продава Книга Рачни Работи
1.000 МКД
25.08.2019 01:36

Делчево / Делчево

Се продава книга Рачни работи со тврда корица на македонски јазик, сосема сочувана, со листови со мостри и кројни табаци.

Цена 1000 денари
информации на тел. 077604343 и 076370322

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
076370322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам