1 / 9
Kamion man
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2019 09:33

Струга / Струга

se prodavat kamion man god. 1998 so pomini km 260 000

se prodavat kamion jelz god. 1990 so pomini km 100 000

cena po dogovor

tel: 070519409

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

leo
Потврден огласувач
070546281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам