Logo

Bmw 320 e46

Број на оглас: 3352664 | Објавен на: 12.09.2019, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.600 €
2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw to e vo odlicna sostojba napraven servis smeneto nekolku delovi vredi da se vidi i proba

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  070255384

Потврден огласувач