1 / 10
SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR
6.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 11:46

Велес / Велес

Марка:

Subaru

Модел:

Forester

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

So full oprema
Klima raboti
Maglinki
Osum air bag
Cruize control
ASR
ABS
ESP
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ELEKTRIKA NA CETIRI STAKLA
GREACI NA RETROVIZORI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075462552 071325082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам