1 / 8
Reno Laguna
1 €
25.08.2019 12:45

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Reno Laguna ll proiz. 2001 g. 1.8 16V benzin so vgraden plinski ured (plin dizna) so A-test. Extra potrošuvačka od 6.5 l/100km, klimatronik i ful oprema ... so 4 novi gumi. Cena po dogovor...inf. 078 388 945.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078302031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам