1 / 4
АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЛИ
450 МКД
Цената е фиксна
23.08.2021 05:59

Виница / Виница

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња за 450 денара... цената е фиксна! .... БАРАЈТЕ МЕ НА ВИБЕР. .. 077 498 057.... НЕ на долу наведениот број!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

tauserci
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам