Logo

PEUGEOT 308I 1.6 2015/FULL MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3352870 | Објавен на: 12.09.2019, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2015

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 12.500 €
12.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pezo 308i 2015 god.. Prv Gazda- Nema Razlika od Nova
Ima Servisna Kniska so site Servisi- Kupena e 19.370 eur
Fabricka Garancija e istecena pred 1 god
-Dovezena-Uvezena od Svajcarija/Cirih
5/ l .. Potrosuvacka na 100/km
5,5
5,8
Cenata za KesPari ne e Fixna-

INF Posle 10:00
077 588 669

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Alek Sandro

Потврден огласувач