1 / 1
Се продава нива во с. Доброште
1 €
Цената не е фиксна
25.08.2019 20:55

Теарце / Тетово

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во село Доброште, во м.в. Тумба, тетовско.

Квадратура: 4000 m2

Цена: По договор

Лице за контакт: 070 446 711 (Бора)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Јовче Николовски
Потврден огласувач
070446711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам