1 / 1
Profesionalen sofer C + E kategorija bara rabot
1 €
27.08.2019 17:31

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Profesionalen sofer so C + E kategorija so 10-godisno iskustvo vo Evropa bara rabota vo germanska spedicija lokal. Poseduvam komplet EU dokumenti.
Tel.za kontakt; 00389 76 474-599, viber ili WhatsApp

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
076474599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам