1 / 2
SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH
1 €
16.03.2023 18:44

Кичево

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprema Karbunica, so struja, voda i vcrtani markici za gradba. Eden objekt 1300m2, drugiot 540m2. Na vkupna povrsina od 7000 m2, koi moze da se podelat na 2.
Poveke informacii:
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

1 €

SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN

2 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам