1 / 3
Se prodava plac co Stip
15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 13:37

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

90 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so dozvola za gradene za dva sprata.
Placot e so golemina od 90 kvd.
Se naoga blizu Veterinarnata Stanica vo Stip. na ul.16 brigada br.24

Kontaktirajte me na tel: 38979348548
077535176

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077318308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам