Logo

Stan Centar OHRID (4 lica)

Број на оглас: 3353729 | Објавен на: 26.08.2019, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 36 m²

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Se izdava stan vo centarot na Ohrid 100m od stariot ohridski cinar i carsijata (vidi mapa).
Kompletno opremen so kujna, banja, TV, balkon i 4 edinecni kreveti.

Viber online

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач