1 / 7
Se prodava kuka vo Stip
38.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 21:21

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

11

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2003

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Sirok dol

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, blizu pingpong sala vo Stip.Kukite imaat po 4 sobi,Dvor of 50kvd,vednas vseliva.Javete se za kontakt:
Denis- 38976230851

077 535 176

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zaraboti
Потврден огласувач
077318308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам