1 / 5
AUDI 80 1.6 Плин
1 €
06.09.2019 20:00

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Продава се Ауди 80 1.6 Бензин - Плин со Атест , има поминато 230.000 километри домакински одржувана пали вози. Клима , Централно
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
За повеќе информации јавете се на бројот 070 493 448
НЕ ОДГОВАРАМ НА Е-МАИЛ И ПОРАКИ !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
070493448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам