1 / 1
Се продава
По Договор
23.07.2020 18:53

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

425 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Momir Markoski 6

Се продава/дава на инвеститор куќа на булевар Браќа Ѓиноски во близина на судот во Гостивар. Местото е погодно за градба на станбен објект.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
078313666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам