1 / 7
ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA PRODAZBA
По Договор
18.05.2022 14:10

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100000 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC NA EKSPRESNIOT PAT VELES STIP VEDNAS DO MIK SVETI NIKOLE.PALCOT E SO PRAVILNA FORMA,SE GRANICI ODJUZNATA STRANA SO EKSPRESNIOT PAT VELES STIP,OD SEVERNATA STRANA E PRUGATA ZA KOCANI A OD ZAPADNATA STRANA MIK S.NIKOLE.
PLACOT E SO POVRSINA OD 10 ha
LOKACIJA 24 km OD VELES,19km OD STIP,8km OD SVETI NIKOLE,40km OD SKOPJE PO NOVIOT AVTOPAT.
CISTA DOKUMENTACIJA
INFRA STUKTURA : LESNO PRIKLUCUVANJE NA VODOVOD , KANALIZACIJA I STRUJA
KONTAKT 075373299

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AGENCIJA VILA
SKOPJE
Потврден огласувач
075373299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам