1 / 1
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 140 м2 НА ул. ЏОН КЕНЕДИ
750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.08.2019 10:48

Чаир / Скопје

Квадратура:

140 m²

Греење:

Друго

- ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА БАНКА,
КАНЦЕЛАРИИ, КАСИНО итн.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам