1 / 3
Радио со CD / MP3 / USB
2.650 МКД
Цената е фиксна
15.11.2022 16:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава ново некористено радио со CD / MP3 / USB
Радиото може да се проба на лице место.
Повеќе инфо на следниот линк:
https://www.anhoch.com/product/43758/portable-radiocdmp3-player-manta-bbx005-nerva-boombox

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

IT
Потврден огласувач
077503405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам