Logo

Opel Astra 1.7 td (ISUZU)

Број на оглас: 3354606 | Објавен на: 18.09.2019, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava astra , registrirana do 31.01.2020

Kontak telefon:
070 773 858

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  igor