1 / 2
se prodava plac vo nerezi 5700m2 so prekrasen pogled
55 €
26.09.2019 15:29

Карпош / Скопје

Квадратура:

5700 m²

Тип на земјиште:

Останато

prodavam plac so prekrasen pogled vo nerezi...vkupna povrsina 5700m2 kontakt telefon 071 385 605 Bojan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
071385605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам