1 / 11
Se izdava za podolg prestoj novo i moderno studio vo Ohrid
1 €
30.11.2022 17:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vanco Pitoseski 5

Apartmani Lili Ohrid vi iznajmuva novo i modereno apartman -studio kompletno uredeno, Se naogja na mirna lokacija,5 minuti do ezero i do centarot na gradot I 7 minuti do prvata plaza Cuba Libre. Raspolaga so kupatilo, balkon i dneven prestoj so kujna , tv,klima inverter, masina za perenje, wifi i besplaten parking.
Povelete!
Telefoni za kontakt-Irina 070232307

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

irina
Vanco Pitoseski 5 Ohrid
Потврден огласувач
070232307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам