Logo

Mercedes 123 240d 1234

Број на оглас: 3355161 | Објавен на: 15.10.2019, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 240

Година: 1982

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 123 240d registriran , novi gumi , menato celo podvozje

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Mile

Потврден огласувач