Logo

Prodavam dve profesionalni masinki so stapovi

Број на оглас: 3355522 | Објавен на: 29.03.2020, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €

150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Stapovite se prodadeni i ostanati mi se samo dvete masinki. Istite se neupotrebuvani, visoko kvalitetni i uvezeni od USA. Cena na edna masinka e 70 Evra.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач